aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi
Allažu pagasta iedzīvotājiem turpmāk būs pieejams arī tekstila šķirošanas konteiners

Allažu pagasta iedzīvotājiem turpmāk būs pieejams arī tekstila šķirošanas konteiners

28/06/2023

Palielinoties sabiedrības izpratnei par atbildīgu šķirošanu un pieprasījumam pēc tekstila konteineriem, vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas “JUMIS” paplašina tekstila šķirošanas infrastruktūru arī Allažu pagastā, papildinot esošo speciālo šķirošanas tvertņu daudzumu ar jaunu konteineru –  astoto tekstila šķirošanas konteineru Siguldas reģionā!

Jaunais speciālais tekstila šķirošanas konteiners apģērba, apavu un mājas tekstila šķirošanai turpmāk pieejams Allažos, Zaļkalna ielā 3 (pie veikala “LaTS”).

Tekstila šķirošanas konteineri pieejami publiskai lietošanai ikvienam iedzīvotājam, un tajā var ievietot visa veida apģērbus, apavus un mājas tekstilu. Lai tie būtu derīgi atkārtotā apritē – pārstrādē vai otrreizējai lietošanai -, būtiski, ka sašķirotie tekstilizstrādājumi nav bijuši saskarsmē ar ķīmiskām vielām, tostarp motoreļļām un sadzīves ķīmiju, kā arī nav sadriskāti. Tiem jābūt sausiem un bez pelējuma. Kopā ar tekstilu nav šķirojami cita materiāla izstrādājumi, piemēram, gumijas zābaki, plastmasas slēpju zābaki, kā arī mīkstās rotaļlietas. Plašāka informācija par pareizu tekstila šķirošanu pieejama ŠEIT.

Šobrīd Siguldā vēl ir pieejami publiskie tekstila šķirošanas konteineri, kas atrodas: Strēlnieku ielā 2 (pie tirdzniecības centra “Šokolāde”); Rīgas ielā 2 (pie veikala “TOP”); Vidzemes šosejā 16 (pie T/C “Raibais suns” stāvlaukumā); šķirošanas laukumā “Zemdegas”, kura darba laiku atradīsiet ŠEIT; Zinātnes ielā 7B, Sigulda – Siguldas pagasta kultūras nama stāvlaukumā; Jaunā iela 6A, Mālpils (Veikals TOP); Skulmes ielā 5, Mālpils (Virši A) – īpaši marķēts konteiners zilā krāsā.

 

Saistītie raksti

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi