ru | lv
aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Ilgtspēja
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi

Par uzņēmumu

Siguldas pilsētas SIA „Jumis” ir vides apsaimniekošanas uzņēmums, kas nozarē strādā jau kopš 1947.gada un  piedāvā sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, būvgružu un lielgabarīta atkritumu apsaimniekošanu, šķiroto atkritumu apsaimniekošanu, kā arī dažādus sezonālos pakalpojumus, piemēram, sniega izvešanu un sāls – smilts maisījumu ziemā, lapu izvešanu rudenī un palīdzību apkārtnes  sakopšanas talkās pavasaros.

 

Jumis  daudzu gadu pieredze, apkalpojot gan pašvaldību iestādes, gan ražošanas uzņēmumus, tirdzniecības centrus un privātpersonas, ļauj piedāvāt katra klienta vajadzībām visatbilstošākos risinājumus, palīdzot izvēlēties atbilstoša izmēra konteinerus, izveidot optimālu atkritumu izvešanas grafiku, kā arī īstenot izlietotā iepakojuma dalītu savākšanu.

 

Turpinot attīstīt dažādu vides apsaimniekošanas pakalpojumu pieejamību, kā arī, lai nodrošinātu  iedzīvotājiem iespēju ērti nodot šķirotos atkritumus, 2014.gada sākumā Jumis Siguldas pagasta „Zemdegās” atklāja pilsētā vienīgo šķirošanas laukumu  ar 400 m2  platību.

 

AS „Eco Baltia”

PSIA „Jumis” ietilpst  AS „Eco Baltia” uzņēmumu grupā, kas pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijas valstīs, nodrošina pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas un šķirošanas, līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un  pārstrādei.

 

“Eco Baltia” grupas uzņēmumi ir vadošie savā darbības jomā un nozīmīgi nodokļu maksātāji pilsētās un reģionos, kuros tie strādā. “Eco Baltia grupa” ir atbildīgs un stabils darba devējs, kam rūp savu vairāk nekā 850 darbinieku labklājība, profesionālā izaugsme un darba drošība.

 

Grupā ietilpst vides apsaimniekošanas, otrreizējo izejvielu savākšanas un izlietotā iepakojuma pārstrādes uzņēmumi – „Latvijas Zaļais punkts”, „Eco Baltia vide”, „Jumis”, “Ecoservice”,  „Pet Baltija”, „Nordic Plast”, “Tesil Fibres”, kā arī ielu uzturēšanas un uzkopšanas uzņēmums “Pilsētas Eko serviss”. Latvijā un ārvalstīs tiek apkalpoti vairāk nekā 45 000 klientu.

 

Eco Baltia uzņēmumi ir sociāli atbildīgu uzņēmumu grupa, kas savā darbībā ievēro labas pārvaldības un ilgtspējīgas attīstības principus, kā arī pilnveido iekšējos procesus šajā jomā. Sekmējot vides aizsardzību un sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības prakses ievērošanu, ir izstrādāti grupas uzņēmumu sadarbības partnera darbības pamatprincipi (Kodekss>>), kuri savā darbībā jāievēro Eco Baltia sadarbības partnerim, tā darbiniekiem un apakšuzņēmējam.

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi