aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi
Konkursā “Zīmēsim zaļi!” Siguldas novada skolēni radījuši informatīvus plakātus par bioloģisko atkritumu šķirošanu

Konkursā “Zīmēsim zaļi!” Siguldas novada skolēni radījuši informatīvus plakātus par bioloģisko atkritumu šķirošanu

22/05/2023

Lai veicinātu Siguldas novada skolēnu zināšanas par vides ilgtspējas jautājumiem, kā arī rosinātu jauniešu interesi par bioloģisko atkritumu šķirošanu un zaļās domāšanas attīstību, vides apsaimniekošanas uzņēmumi Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” īstenoja konkursu “Zīmēsim zaļi!”. Konkursā kopā piedalījās vairāk nekā 30 skolēni no dažādām Siguldas novada skolām, izveidojot informatīvus un radošus plakātus par zaļo atkritumu šķirošanu.

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” direktore Kristīne Lūse: “Prieks par bērnu aktivitāti, ko redzam ikdienā. Jaunās paaudzes ir tās, kuras spers vēl plašākus soļus vides ilgtspējas jautājumos. Un arī Siguldas novads nav bijis izņēmums, kas pavisam nesen pierādījās skolēnu konkursā “Zīmēsim zaļi!”. Jāatzīst, ka jauniešu redzējums par bioloģisko atkritumu šķirošanas nosacījumiem ir vērā ņemams, no kā varam mācīties arī mēs – tēti, mammas, vecvecāki. Tāpēc aicinu arī bērnu vecākus rādīt labos piemērus saviem bērniem, ikdienā rūpējoties arī par apkārtējo vidi un piekopjot zaļos paradumus.”

Konkursa žūrija noteica trīs labākos darbus divās vecuma kategorijās. Vecuma kategorijā no 1. līdz 4. klasei pirmo vietu ieguva Rebeka no Siguldas pilsētas vidusskolas 4. klases, otro vietu ieguva Olīvija no Siguldas pilsētas vidusskolas 4. klases, savukārt trešo vietu ieguva Mālpils vidusskolas 1.a klase. Vecuma kategorijā no 5. līdz 9. klasei pirmo vietu ieguva Keita no Laurenču sākumskola 6. klases, otro vietu ieguva Marta no Siguldas pilsētas vidusskolas 9. klases, bet trešo vietu ieguva Samanta no Siguldas 1.pamatskolas 7. klases.

Konkursa uzvarētāji saņems aktīvās atpūtas un gardas balvas no konkursa atbalstītājiem – radošā kvartāla “ZEIT” un konditorejas studijas “Kūkas Gardas”, kā arī PSIA “JUMIS” specbalvas.

Konkursa organizatori pateicas ikvienam skolēnam un skolotājiem par atsaucību un dalību konkursā, aicinot arī turpmāk ikdienā radītos atkritumus šķirot un nodot pārstrādei vai atkārtotai izmantošanai. Tādējādi rūpējoties par tīru vidi savā skolā, novadā un zaļu Latviju kopumā.

Konkursa uzvarētāju darbus iespējams aplūkot ŠEIT.

Plašāka informācija par Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” piedāvātajām atkritumu šķirošanas iespējām un pareizu šķirošanu  – www.jumis.lv.

Saistītie raksti

29.maijā atkritumu izvešana notiks pēc grafika, taču klientu centrs būs slēgts

29/05/2023

Cienījamie klienti! Informējam, ka, neskatoties uz Saeimas ārkārtas sēdē 28.maija vakarā pieņemto lēmumu par brīvdienu valstī 29.maijā, kas noteikta, godinot Latvijas hokeja izlases veikumu pasaules čempionātā, atkritumu apsaimniekošanu saviem klientiem nodrošināsim pēc ierastā grafika. Izmaiņas […]

“AS “Eco Baltia” grupa un tās uzņēmumi atzīti par “Ģimenei draudzīgu darbavietu”

24/05/2023

AS “Eco Baltia” grupa un tās uzņēmumi šogad saņēmuši Sabiedrības integrācijas fonda īstenotās valsts programmas statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta”. Programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” mērķis ir sekmēt tādas darba vides kultūras attīstību Latvijā, kas ir empātiska, […]

Mālpils pagasta iedzīvotāji aicināti piedalīties lielgabarīta atkritumu šķirošanas akcijā 30.maijā

23/05/2023

Vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” aicina Mālpils pagasta iedzīvotājus piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta bezmaksas nodošanas akcijā, kas norisināsies šā gada 30.maijā no plkst. 09:00 līdz 19:00 Mālpilī, Enerģētikas ielā 3. Rūpējoties par iedzīvotājiem […]

Siguldā svinīgi atklāts dārzu un parku atkritumu kompostēšanas laukums “Kreiļi”

16/05/2023

Sezonā, kas daudziem zināma arī ar spodrības darbu sākumu savās mājvietā un īpašumos, Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” kopā ar Siguldas novada pašvaldību 11. maijā atklāja  ikvienam kārtības un tīrības cienītājam noderīgu tikšanās punktu – dārzu […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi