aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi
Konkursā “Zīmēsim zaļi!” Siguldas novada skolēni radījuši informatīvus plakātus par bioloģisko atkritumu šķirošanu

Konkursā “Zīmēsim zaļi!” Siguldas novada skolēni radījuši informatīvus plakātus par bioloģisko atkritumu šķirošanu

22/05/2023

Lai veicinātu Siguldas novada skolēnu zināšanas par vides ilgtspējas jautājumiem, kā arī rosinātu jauniešu interesi par bioloģisko atkritumu šķirošanu un zaļās domāšanas attīstību, vides apsaimniekošanas uzņēmumi Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” īstenoja konkursu “Zīmēsim zaļi!”. Konkursā kopā piedalījās vairāk nekā 30 skolēni no dažādām Siguldas novada skolām, izveidojot informatīvus un radošus plakātus par zaļo atkritumu šķirošanu.

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” direktore Kristīne Lūse: “Prieks par bērnu aktivitāti, ko redzam ikdienā. Jaunās paaudzes ir tās, kuras spers vēl plašākus soļus vides ilgtspējas jautājumos. Un arī Siguldas novads nav bijis izņēmums, kas pavisam nesen pierādījās skolēnu konkursā “Zīmēsim zaļi!”. Jāatzīst, ka jauniešu redzējums par bioloģisko atkritumu šķirošanas nosacījumiem ir vērā ņemams, no kā varam mācīties arī mēs – tēti, mammas, vecvecāki. Tāpēc aicinu arī bērnu vecākus rādīt labos piemērus saviem bērniem, ikdienā rūpējoties arī par apkārtējo vidi un piekopjot zaļos paradumus.”

Konkursa žūrija noteica trīs labākos darbus divās vecuma kategorijās. Vecuma kategorijā no 1. līdz 4. klasei pirmo vietu ieguva Rebeka no Siguldas pilsētas vidusskolas 4. klases, otro vietu ieguva Olīvija no Siguldas pilsētas vidusskolas 4. klases, savukārt trešo vietu ieguva Mālpils vidusskolas 1.a klase. Vecuma kategorijā no 5. līdz 9. klasei pirmo vietu ieguva Keita no Laurenču sākumskola 6. klases, otro vietu ieguva Marta no Siguldas pilsētas vidusskolas 9. klases, bet trešo vietu ieguva Samanta no Siguldas 1.pamatskolas 7. klases.

Konkursa uzvarētāji saņems aktīvās atpūtas un gardas balvas no konkursa atbalstītājiem – radošā kvartāla “ZEIT” un konditorejas studijas “Kūkas Gardas”, kā arī PSIA “JUMIS” specbalvas.

Konkursa organizatori pateicas ikvienam skolēnam un skolotājiem par atsaucību un dalību konkursā, aicinot arī turpmāk ikdienā radītos atkritumus šķirot un nodot pārstrādei vai atkārtotai izmantošanai. Tādējādi rūpējoties par tīru vidi savā skolā, novadā un zaļu Latviju kopumā.

Konkursa uzvarētāju darbus iespējams aplūkot ŠEIT.

Plašāka informācija par Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” piedāvātajām atkritumu šķirošanas iespējām un pareizu šķirošanu  – www.jumis.lv.

Saistītie raksti

27. septembrī Siguldā iedzīvotāji varēs nodot nevajadzīgos tekstilizstrādājumus

19/09/2023

No stilīga apģērba līdz tekstila atkritumiem ir tikai viens solis, atgādina Siguldas pilsētas “JUMIS”, kas sadarbībā ar “Eco Baltia vide”, “Latvijas Zaļo punktu”, lielveikalu tīklu “Rimi” no 27. septembra aicina Latvijas iedzīvotājus iesaistīties kampaņas “Stils–Tekstils” […]

15.septembrī plānots elektroenerģijas piegādes pārtraukums JUMIS klientu apkalpošanas centrā

14/09/2023

Informējam, ka 15.09.2023 no plkst. 10:40 līdz plkst. 15:40 būs elektroenerģijas piegādes pārtraukums Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” klientu apkalpošanas centrā, jo tiks veikti darbi elektrotīklā. Atslēguma nr. 1122427, adrese: Sigulda, Rūdolfa Blaumaņa iela 10. Informācija […]

Aicinām piedalīties JUMIS klientu apmierinātības aptaujā

12/09/2023

Lai pilnveidotu un nodrošinātu vēl kvalitatīvāku apkalpošanas servisu, SIA “Jumis” ir svarīgs Jūsu viedoklis. Aicinām Jūs veltīt aptuveni 6 minūtes un piedalīties klientu apmierinātības aptaujā: ej.uz/aptauja_jumis   Aptauja ir anonīma, un tās rezultāti tiks izmantoti […]

Atkritumu šķirošanas iespējas Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” apkalpotajās teritorijās

21/08/2023

Latvijā ik gadu tiek radīti vairāk nekā 800 tūkstoši tonnu sadzīves atkritumu, no kuriem sašķiroti un pārstrādāti tiek nepilna puse. Vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” turpina paplašināt savu piedāvāto pakalpojumu klāstu, nodrošinot saviem […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi