aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi
Konkursā “Zīmēsim zaļi!” Siguldas novada skolēni radījuši informatīvus plakātus par bioloģisko atkritumu šķirošanu

Konkursā “Zīmēsim zaļi!” Siguldas novada skolēni radījuši informatīvus plakātus par bioloģisko atkritumu šķirošanu

22/05/2023

Lai veicinātu Siguldas novada skolēnu zināšanas par vides ilgtspējas jautājumiem, kā arī rosinātu jauniešu interesi par bioloģisko atkritumu šķirošanu un zaļās domāšanas attīstību, vides apsaimniekošanas uzņēmumi Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” īstenoja konkursu “Zīmēsim zaļi!”. Konkursā kopā piedalījās vairāk nekā 30 skolēni no dažādām Siguldas novada skolām, izveidojot informatīvus un radošus plakātus par zaļo atkritumu šķirošanu.

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” direktore Kristīne Lūse: “Prieks par bērnu aktivitāti, ko redzam ikdienā. Jaunās paaudzes ir tās, kuras spers vēl plašākus soļus vides ilgtspējas jautājumos. Un arī Siguldas novads nav bijis izņēmums, kas pavisam nesen pierādījās skolēnu konkursā “Zīmēsim zaļi!”. Jāatzīst, ka jauniešu redzējums par bioloģisko atkritumu šķirošanas nosacījumiem ir vērā ņemams, no kā varam mācīties arī mēs – tēti, mammas, vecvecāki. Tāpēc aicinu arī bērnu vecākus rādīt labos piemērus saviem bērniem, ikdienā rūpējoties arī par apkārtējo vidi un piekopjot zaļos paradumus.”

Konkursa žūrija noteica trīs labākos darbus divās vecuma kategorijās. Vecuma kategorijā no 1. līdz 4. klasei pirmo vietu ieguva Rebeka no Siguldas pilsētas vidusskolas 4. klases, otro vietu ieguva Olīvija no Siguldas pilsētas vidusskolas 4. klases, savukārt trešo vietu ieguva Mālpils vidusskolas 1.a klase. Vecuma kategorijā no 5. līdz 9. klasei pirmo vietu ieguva Keita no Laurenču sākumskola 6. klases, otro vietu ieguva Marta no Siguldas pilsētas vidusskolas 9. klases, bet trešo vietu ieguva Samanta no Siguldas 1.pamatskolas 7. klases.

Konkursa uzvarētāji saņems aktīvās atpūtas un gardas balvas no konkursa atbalstītājiem – radošā kvartāla “ZEIT” un konditorejas studijas “Kūkas Gardas”, kā arī PSIA “JUMIS” specbalvas.

Konkursa organizatori pateicas ikvienam skolēnam un skolotājiem par atsaucību un dalību konkursā, aicinot arī turpmāk ikdienā radītos atkritumus šķirot un nodot pārstrādei vai atkārtotai izmantošanai. Tādējādi rūpējoties par tīru vidi savā skolā, novadā un zaļu Latviju kopumā.

Konkursa uzvarētāju darbus iespējams aplūkot ŠEIT.

Plašāka informācija par Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” piedāvātajām atkritumu šķirošanas iespējām un pareizu šķirošanu  – www.jumis.lv.

Saistītie raksti

Vēl līdz 20. Aprīlim šķirošanas laukumā „Zemdegas“ var nodot nolietotās vieglo auto riepas

16/04/2024

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” atgādina, ka vēl līdz 20. aprīlim ir iespēja atbrīvoties no nolietotajām auto riepām bez maksas un videi draudzīgā veidā. Akcijas “Nomet riepu atbildīgi” laikā Siguldas novada iedzīvotāji, uzrādot Siguldas ID karti, […]

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” visā Vidzemē nodrošina latvāņu iznīcināšanu

09/04/2024

Latvāņi ir invazīva augu suga, kas ne tikai traucē lauksaimniecībā, bet arī apdraud cilvēku veselību. Turklāt latvāņu iznīcināšana ir zemes īpašnieku pienākums, tāpēc Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” piedāvā efektīvu un praksē pārbaudītu latvāņu iznīcināšanas pakalpojumu […]

Izmaiņas klientu apkalpošanas centra darba laikā 05.04.2024.

05/04/2024

Cienījamie, klienti! Klientu apkalpošanas centrs Rūdolfa Blaumaņa ielā 10  – 5.aprīlī būs slēgts. Saziņai aicinām izmantot e-pastu info@jumis.lv, vai zvanīt uz “JUMIS” zvanu centru 26112288. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina bez maksas nodot lauksaimniecībā radīto iepakojumu

22/03/2024

Pavasaris ir laiks, kad sākas aktīvie darbi lauksaimniecībā, tāpēc, lai nodrošinātu otrreizējā pārstrādē arvien lielāku nodoto atkritumu apjomu, Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu aicina lauksaimniekus bez maksas nodot izlietoto lauksaimniecības iepakojumu. […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi