aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi
Novembrī norisināsies sagrābto lapu nodošanas akcija

Novembrī norisināsies sagrābto lapu nodošanas akcija

28/10/2022

Lai sniegtu atbalstu iedzīvotājiem, kas kopj savam īpašumam piegulošās publiskā lietošanā esošās teritorijas, Siguldas novada pašvaldība rīko akciju, kuras laikā būs iespēja bez maksas nodot sagrābtās lapas un nelielus zarus (ar stumbra diametru līdz 2 centimetriem un garumā līdz 50 centimetriem) vairākās vietās novadā, patstāvīgi tos turp nogādājot.

Akcija notiks no 1. līdz 5. novembrim otrdien no plkst. 12.00 līdz 17.00, trešdien no plkst. 15.00 līdz 19.00, ceturtdien no plkst. 10.00 līdz 17.00 un sestdien no plkst. 10.00 līdz 14.00:

  • Raganā, Vidus ielā 12;
  • Inčukalnā, Miera ielā 1;
  • Mālpilī, Enerģētikas ielā 3;
  • Siguldas pagastā, dārzu un parku atkritumu kompostēšanas laukumā “Kreiļi”.

Savukārt Inciemā, Kastaņu un Straupes ielas krustojumā, 2. novembrī no plkst. 15.00 līdz 16.00 un Sunīšos, Klusajā ielā 5 (pie angāra), 3. novembrī no plkst. 15.00 līdz 16.00 būs iespēja nodot īpašumam piegulošajā publiskajā teritorijā savāktās lapas.

Vēršam uzmanību, ja lapas un nelielie zari uz akcijas norises vietām tiek nogādātas jebkāda veida tarā, piemēram, maisos vai kastēs, tie no taras ir jāizber akcijas norises vietās, novietojot lielizmēra konteineros vai norādītajā laukumā.

Informējam, ka kompostēšanas laukuma Siguldas pagasta “Kreiļos” darbības sezona līdz ar akcijas noslēgumu beigsies, kas nozīmē, ka pēc akcijas visu ziemu līdz pavasarim vairs nebūs iespējams nodot dārzu atkritumus “Kreiļu” laukumā.

Vienlaikus atgādinām, ka parku un dārzu atkritumu dedzināšana Siguldas pilsētas un novada ciemu teritorijās ir aizliegta.

Videi visdraudzīgākais un vienlaikus ekonomiski visizdevīgākais risinājums ir bioloģiski noārdāmos atkritumus katram pašam savā dārzā izmantot lietderīgi, piemēram, kompostēt, mulčēt vai veidot augstās dobes. Siguldas novadā kompostēt ir atļauts ar nosacījumu, ja kompostēšana tiek veikta uz savā īpašumā esošas zemes un nerada draudus cilvēku dzīvībai, veselībai un videi, kā arī personu mantai.

Visi novada teritorijā strādājošie atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumi piedāvā dažādus risinājumus dārzu un parku atkritumu savākšanai par maksu. Par tiem jāvēršas pie sava sadzīves atkritumu apsaimniekotāja – Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, pašvaldību SIA “ZAAO” un SIA “Clean-R”.

Saistītie raksti

27. septembrī Siguldā iedzīvotāji varēs nodot nevajadzīgos tekstilizstrādājumus

19/09/2023

No stilīga apģērba līdz tekstila atkritumiem ir tikai viens solis, atgādina Siguldas pilsētas “JUMIS”, kas sadarbībā ar “Eco Baltia vide”, “Latvijas Zaļo punktu”, lielveikalu tīklu “Rimi” no 27. septembra aicina Latvijas iedzīvotājus iesaistīties kampaņas “Stils–Tekstils” […]

15.septembrī plānots elektroenerģijas piegādes pārtraukums JUMIS klientu apkalpošanas centrā

14/09/2023

Informējam, ka 15.09.2023 no plkst. 10:40 līdz plkst. 15:40 būs elektroenerģijas piegādes pārtraukums Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” klientu apkalpošanas centrā, jo tiks veikti darbi elektrotīklā. Atslēguma nr. 1122427, adrese: Sigulda, Rūdolfa Blaumaņa iela 10. Informācija […]

Aicinām piedalīties JUMIS klientu apmierinātības aptaujā

12/09/2023

Lai pilnveidotu un nodrošinātu vēl kvalitatīvāku apkalpošanas servisu, SIA “Jumis” ir svarīgs Jūsu viedoklis. Aicinām Jūs veltīt aptuveni 6 minūtes un piedalīties klientu apmierinātības aptaujā: ej.uz/aptauja_jumis   Aptauja ir anonīma, un tās rezultāti tiks izmantoti […]

Atkritumu šķirošanas iespējas Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” apkalpotajās teritorijās

21/08/2023

Latvijā ik gadu tiek radīti vairāk nekā 800 tūkstoši tonnu sadzīves atkritumu, no kuriem sašķiroti un pārstrādāti tiek nepilna puse. Vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” turpina paplašināt savu piedāvāto pakalpojumu klāstu, nodrošinot saviem […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi