aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi
Par plānotajām izmaiņām atkritumu maksā no 2024. gada 1. janvāra

Par plānotajām izmaiņām atkritumu maksā no 2024. gada 1. janvāra

01/12/2023

Informējam, ka plānoti grozījumi Dabas resursu nodokļa likumā, kas paredz, ka no 2024. gada 1. janvāra paaugstināsies dabas resursu nodokļa likme.

Papildus informējam, ka ar 2024 .gada 1. janvāri cieto sadzīves atkritumu poligonā „Getliņi EKO” mainīsies maksa bioloģiskiem atkritumiem uz 91.00 EUR/t bez PVN un lielgabarīta atkritumiem uz 188.00 EUR/t bez PVN.

Saskaņā ar  atkritumu apsaimniekošanas likumu no 2024. gada 01. janvāra maksa par dalīti vāktu bioloģisko atkritumu apsaimniekošanu tiek noteikta 60% apmērā (līdzšinējo 80% vietā) no nešķirotu sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksas.

Minētās likuma izmaiņas ietekmēs maksu par nešķirotu sadzīves atkritumu un bioloģisko atkritumu apsaimniekošanu. Par maksas apmēru informēsim pēc grozījumu Dabas resursu nodokļa likumā spēkā stāšanās.

Aicinām atkritumus šķirot, kas rada būtisku iespēju samazināt maksu par atkritumu apsaimniekošanu! Informācija par šķirošanas iespējām pieejama ŠEIT.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar SIA “Jumis” klientu apkalpošanas centru, zvanot pa tel. 26 112 288 vai rakstot uz e-pastu info@jumis.lv.

 

Saistītie raksti

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi