aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi
Siguldas novada skolēnus aicina piedalīties konkursā “Zīmēsim zaļi!”

Siguldas novada skolēnus aicina piedalīties konkursā “Zīmēsim zaļi!”

13/04/2023

Veicinot bērnu un jauniešu informētību par pareizu bioloģisko atkritumu šķirošanas praksi, kā arī atbalstot videi draudzīgu dzīvesveidu, AS “Eco Baltia” grupas vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina Siguldas novada skolēnus piedalīties konkursā “Zīmēsim zaļi!”. No šā gada 13.aprīļa līdz 2023.gada 2.maijam skolēni aicināti izmantot dažādas radošas idejas un pieejas, lai radītu informatīvu plakātu par bioloģisko atkritumu šķirošanu. Trīs radošāko un izglītojošāko darbu autori, ko noteiks žūrija, katrā vecuma kategorijā saņems vērtīgas balvas no konkursa atbalstītājiem – piedzīvojumu parka “Tarzāns”, radošā kvartāla “ZEIT” un konditorejas studijas “Kūkas Gardas”. 

 “Bioloģisko atkritumu šķirošana ir viens no veidiem, kā varam radīt mazāku ekoloģiskās pēdas nospiedumu vidē un samazināt poligonos noglabājamo atkritumu daudzumu, jo sadzīves atkritumos tie veido līdz pat 40%. Zīmēšanas konkursa mērķis ir veicināt informētību par bio atkritumu šķirošanas nepieciešamību, gan arī uzreiz jau iesaistīt jauno paaudzi atkritumu šķirošanas procesā. Tāpēc aicinu Siguldas novada skolēnus būt aktīviem, radošiem un piedāvāt savas zaļās idejas, lai tāpat kā ikdienā šķirojam plastmasu, kartonu un metālu, arī bioloģiskie atkritumi nonāktu šķirošanā, nevis kopējā atkritumu konteinerā,” aicina Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” direktore Kristīne Lūse.

Konkursā prioritāri aicinātas piedalīties Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” apkalpoto reģionu skolu 1.-9.klases skolēni no Siguldas pilsētas skolām, kā arī Allažu, Mores un Mālpils pagastu skolām.

Konkursa noteikumi paredz, ka skolēni individuāli izveido informatīvu plakātu, kas veicinātu bioloģisko atkritumu šķirošanu un atgādinātu par pamata principiem, kas jāņem vērā. Plakātu izveidei var izmantot dažādas mākslas tehnikas – zīmēšanu, līmēšanu, gleznošanu un citas. Radītais darbs ir jānogādā vai jānosūta uz Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” klientu apkalpošanas centru R.Blaumaņa ielā 10, vai jāiesniedz elektroniski šeit – https://ej.uz/zimesim-zali – līdz 2023.gada 2.maijam.

Radošāko darbu autorus un konkursa uzvarētājus noteiks žūrija, ko veidos konkursa organizētāju pārstāvji. Trīs unikālāko darbu autori katrā vecuma kategorijā (1.- 4. klases un 5.- 9 klases) saņems aktīvās atpūtas un gardas balvas no konkursa atbalstītājiem, kā arī PSIA “JUMIS” specbalvas. Ar konkursa uzvarētājiem organizatori sazināsies pēc 2023.gada 5.maija, savukārt konkursa radošāko darbu autoru apbalvošanas pasākums* norisināsies 11.maijā Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” dārzu un parku atkritumu kompostēšanas laukumā “Kreiļi”. Informācija par konkursa uzvarētājiem tiks publicēta PSIA “JUMIS” mājaslapā www.jumis.lv un uzņēmuma Facebook profilā @jumis.vide.

Ar pilnu konkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT. Ar personu datu apstrādes nosacījumiem iespējams iepazīties šeit https://jumis.lv/personas-datu-apstrade/. Konkursa laikā iegūtā kontaktinformācija tiks izmantota tikai un vienīgi saziņai par konkursa norisi un balvu saņemšanu. Konkursā iesūtītie darbi var tikt izmantoti akcijas organizētāju mārketinga un komunikācijas vajadzībām.

Plašāka informācija par Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” piedāvātajām atkritumu šķirošanas iespējām un pareizu šķirošanu  – www.jumis.lv.

* Pasākuma laikā var tikt veikta arī  fotografēšana un filmēšana, un iegūtie materiāli var tikt izmantoti pasākuma organizatoru mārketinga un komunikācijas nolūkos.

 

Saistītie raksti

29.maijā atkritumu izvešana notiks pēc grafika, taču klientu centrs būs slēgts

29/05/2023

Cienījamie klienti! Informējam, ka, neskatoties uz Saeimas ārkārtas sēdē 28.maija vakarā pieņemto lēmumu par brīvdienu valstī 29.maijā, kas noteikta, godinot Latvijas hokeja izlases veikumu pasaules čempionātā, atkritumu apsaimniekošanu saviem klientiem nodrošināsim pēc ierastā grafika. Izmaiņas […]

“AS “Eco Baltia” grupa un tās uzņēmumi atzīti par “Ģimenei draudzīgu darbavietu”

24/05/2023

AS “Eco Baltia” grupa un tās uzņēmumi šogad saņēmuši Sabiedrības integrācijas fonda īstenotās valsts programmas statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta”. Programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” mērķis ir sekmēt tādas darba vides kultūras attīstību Latvijā, kas ir empātiska, […]

Mālpils pagasta iedzīvotāji aicināti piedalīties lielgabarīta atkritumu šķirošanas akcijā 30.maijā

23/05/2023

Vides apsaimniekošanas uzņēmums Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” aicina Mālpils pagasta iedzīvotājus piedalīties mājsaimniecībā uzkrāto lielgabarīta bezmaksas nodošanas akcijā, kas norisināsies šā gada 30.maijā no plkst. 09:00 līdz 19:00 Mālpilī, Enerģētikas ielā 3. Rūpējoties par iedzīvotājiem […]

Konkursā “Zīmēsim zaļi!” Siguldas novada skolēni radījuši informatīvus plakātus par bioloģisko atkritumu šķirošanu

22/05/2023

Lai veicinātu Siguldas novada skolēnu zināšanas par vides ilgtspējas jautājumiem, kā arī rosinātu jauniešu interesi par bioloģisko atkritumu šķirošanu un zaļās domāšanas attīstību, vides apsaimniekošanas uzņēmumi Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” īstenoja konkursu “Zīmēsim zaļi!”. Konkursā […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi