aizvērt
open menu
Noslēgt līgumu
Jaunumi
Pakalpojumi
Atkritumu šķirošana
Par mums
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi

Publiskā informācija

Piekļūstamības ziņojums

 

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” saskaņā ar Ministru kabineta 2020.gada 14.jūlija noteikumiem Nr.445 “Kārtība, kādā iestādes ievieto informāciju internetā” (turpmāk – noteikumi) apņemas savu tīmekļa vietni veidot piekļūstamu.

Šis piekļūstamības paziņojums attiecas uz Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietni  jumis.lv.

Tīmekļa vietnei veikts vienkāršotais piekļūstamības izvērtējums. Izmantotā metode – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sagatavotās “Vadlīnijas iestāžu tīmekļa vietnēm noteikto piekļūstamības prasību ievērošanas ietekmes izvērtēšanai un nesamērīgā sloga pamatošanai”.

 

Cik piekļūstama ir šī tīmekļa vietne?

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” vietne daļēji atbilst noteikumiem.

Tīmekļa vietne izvērtēta 2021.gada 25.maijā.

Izvērtējumu apliecinošu protokols>> 

 

Piekļūstamības alternatīvas

Lai saņemtu saturu, ja tas nav piekļūstams, aicinām nepieciešamo formātu pieprasīt Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, tālr. 26 112 288, e-pasts: info@jumis.lv

 

Atsauksmēm un saziņai

Ja tiek konstatētas kādas nepilnības vai ir nepieciešamība saņemt nepiekļūstamo saturu citā formātā, aicinām sazināties ar Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, tālr. 26 112 288   e-pasts: info@jumis.lv. Atsauksmes, ierosinājumi un sūdzības par piekļūstamību tiks izskatītas un atbilde sniegta normatīvajos aktos noteiktā kārtībā.

 

Sūdzību iesniegšana

Ja Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, kas atbildīga par tīmekļa vietni jumis.lv, nav atbilstoši reaģējusi uz lietotāja iesniegumu vai sūdzību par tīmekļa vietnes satura piekļūstamību, lietotājam ir tiesības iesniegt sūdzību Latvijas Republikas Tiesībsargam: Tiesībsarga birojs: Baznīcas iela 25 Rīgā, LV-1010, tālr. 67686768, e-pasts: tiesibsargs@tiesibsargs.lv.

 

Ziņas par paziņojuma sagatavošanu

Šis paziņojums pirmo reizi tika sagatavots 2020.gada 17.decembrī un tiks aktualizēts atbilstoši noteikumos paredzētajam.

 

 

Telpu noma

 

Sludinājuma publicēšanas datums: 16.02.2021

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” iznomā telpas Siguldā, Rūdolfa Blaumaņa ielā 10. Gaišas un plašas telpas  ar 116, 3m3 platību pirmajā stāvā, kuras va izmantot kā komerciālām vajadzībām.

 

Vairāk informācijas>>

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.
Piekrītu