aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi

Publiskā informācija

Darba sludinājumi

 

  • Klientu apkalpošanas speciālist

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina komandā klientu apkalpošanas speciālistu. Pieteikšanās un plašāka informācija par pieejamo vakanci pieejam ŠEIT.

 

Telpu noma

 

  • Sludinājuma publicēšanas datums: 15.11.2021.

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” iznomā gaišu biroja telpu vai noliktavu Siguldā, Rūdolfa Blaumaņa ielā 10. Telpa atrodas 2. stāvā ar kopējo platību 16.5m2, kā arī telpa ir aprīkota ar signalizāciju un ugunsdrošības signalizāciju.

 

Vairāk informācijas>>

 

  • Sludinājuma publicēšanas datums: 16.02.2021.

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” iznomā telpas Siguldā, Rūdolfa Blaumaņa ielā 10. Gaišas un plašas telpas  ar 116, 3m3 platību pirmajā stāvā, kuras va izmantot kā komerciālām vajadzībām.

 

Vairāk informācijas>>

 

Cenu aptauja “Par pazemes atkritumu konteineru izbūvi Siguldā”

 

Aicinām piedalīties Siguldas pilsētas sabiedrības ar ierobežotu atbildību “JUMIS” rīkotajā cenu aptaujā ar ID Nr. 2023/2. “Par pazemes atkritumu konteineru izbūvi Siguldā”.

  • Pazemes atkritumu konteineru izbūve Laimas iela 2A, Sigulda, Siguldas novadā (Kad. Nr. 8015 003 0157) – izbūvēt bruģētu laukumu un novietot pazemes konteinerus: -3. gab 5m3; 1. gab 3m3 un paredzot vietu 1.gab virszemes konteineram ar tilpumu 0,66m3

Ieinteresētās personas piedāvājumus var iesniegt līdz 2020. gada 23.augustam plkst.12.00, iesūtot savu piedāvājumu uz e-pastu info@jumis.lv, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu vai arī nosūtot to pa pastu uz adresi R. Blaumaņa iela 10, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150 vai iesniegt personīgi piedāvājuma oriģinālu SP SIA „JUMIS” Klientu apkalpošanas centra telpās, R. Blaumaņa iela 10, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150.

 

Nolikums | 1. pielikums | 2. pielikums

 

Ja nepieciešama papildu informācija par cenu aptauju, lūgums rakstīt uz info@jumis.lv.

 

Cenu aptauja “Par pazemes atkritumu konteineru izbūvi Siguldā”

 

Aicinām piedalīties Siguldas pilsētas sabiedrības ar ierobežotu atbildību “JUMIS” rīkotajā cenu aptaujā ar ID Nr. 2022/1 “Par pazemes atkritumu konteineru izbūvi Siguldā”.

  • Pazemes atkritumu konteineru izbūve Kalna ielā 3, Peltes, Siguldas novadā (Kad. Nr. 80150020069) – izbūvēt bruģētu laukumu un ievietot 2 (divus) pazemes konteinerus

Ieinteresētās personas piedāvājumus var iesniegt līdz 2022.gada 29.septembrim  plkst. 12.00, iesūtot savu piedāvājumu uz e-pastu info@jumis.lv, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu vai arī nosūtot to pa pastu uz adresi R. Blaumaņa iela 10, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150  vai iesniegt personīgi piedāvājuma oriģinālu Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” Klientu apkalpošanas centra telpās, R.Blaumaņa iela 10, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150.

 

Nolikums | 1.Pielikums 

 

Ja nepieciešama papildu informācija par cenu aptauju, lūgums rakstīt uz info@jumis.lv.

 

Cenu aptauja “Par pazemes atkritumu konteineru izbūvi Siguldā”

 

Aicinām piedalīties Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” rīkotajā cenu aptaujā ID Nr.2021/1  “Par pazemes atkritumu konteineru izbūvi Siguldā”.

  • Pazemes atkritumu konteineru izbūve Lazdu ielā 2, Peltes, Siguldas novadā (kad. Nr. 8094 004 0632) – izbūvēt bruģētu laukumu un ievietot 2 (divus) pazemes konteinerus.
  • Pazemes atkritumu konteineru izbūve Pils ielā 14A, Siguldā, Siguldas novadā (kad. Nr. 8015 002 3217) – izbūvēt bruģētu laukumu un ievietot 2 (divus) pazemes konteinerus.

Ieinteresētās personas piedāvājumus var iesniegt līdz 2021.gada 12.jūlijam plkst. 12.00, iesūtot savu piedāvājumu uz e-pastu info@jumis.lv, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu vai arī nosūtot to pa pastu uz adresi R. Blaumaņa iela 10, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150  vai iesniegt personīgi piedāvājuma oriģinālu Siguldas pilsētas SIA „JUMIS” Klientu apkalpošanas centra telpās, R.Blaumaņa iela 10, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150.

 

Pasūtītāja kontaktpersona  – Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” direktore Kristīne Lūse, mob.: 29398627, kristine.luse@jumis.lv.

 

Nolikums | 1.Pielikums | 2.Pielikums | 3.Pielikums | 4.Pielikums | 5.Pielikums

 

 

Piekļūstamības ziņojums

 

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” saskaņā ar Ministru kabineta 2020.gada 14.jūlija noteikumiem Nr.445 “Kārtība, kādā iestādes ievieto informāciju internetā” (turpmāk – noteikumi) apņemas savu tīmekļa vietni veidot piekļūstamu.

Šis piekļūstamības paziņojums attiecas uz Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietni  jumis.lv.

Tīmekļa vietnei veikts vienkāršotais piekļūstamības izvērtējums. Izmantotā metode – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sagatavotās “Vadlīnijas iestāžu tīmekļa vietnēm noteikto piekļūstamības prasību ievērošanas ietekmes izvērtēšanai un nesamērīgā sloga pamatošanai”.

 

Cik piekļūstama ir šī tīmekļa vietne?

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” vietne daļēji atbilst noteikumiem.

Tīmekļa vietne izvērtēta 2021.gada 25.maijā.

Izvērtējumu apliecinošu protokols>> 

 

Piekļūstamības alternatīvas

Lai saņemtu saturu, ja tas nav piekļūstams, aicinām nepieciešamo formātu pieprasīt Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, tālr. 26 112 288, e-pasts: info@jumis.lv

 

Atsauksmēm un saziņai

Ja tiek konstatētas kādas nepilnības vai ir nepieciešamība saņemt nepiekļūstamo saturu citā formātā, aicinām sazināties ar Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, tālr. 26 112 288   e-pasts: info@jumis.lv. Atsauksmes, ierosinājumi un sūdzības par piekļūstamību tiks izskatītas un atbilde sniegta normatīvajos aktos noteiktā kārtībā.

 

Sūdzību iesniegšana

Ja Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”, kas atbildīga par tīmekļa vietni jumis.lv, nav atbilstoši reaģējusi uz lietotāja iesniegumu vai sūdzību par tīmekļa vietnes satura piekļūstamību, lietotājam ir tiesības iesniegt sūdzību Latvijas Republikas Tiesībsargam: Tiesībsarga birojs: Baznīcas iela 25 Rīgā, LV-1010, tālr. 67686768, e-pasts: tiesibsargs@tiesibsargs.lv.

 

Ziņas par paziņojuma sagatavošanu

Šis paziņojums pirmo reizi tika sagatavots 2020.gada 17.decembrī un tiks aktualizēts atbilstoši noteikumos paredzētajam.

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi