aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi
Atkritumu šķirošanas viedpunktam Siguldā pievienojas vēl viena daudzdzīvokļu māja – Lāčplēša iela 6

Atkritumu šķirošanas viedpunktam Siguldā pievienojas vēl viena daudzdzīvokļu māja – Lāčplēša iela 6

07/03/2024

Jau ilgāku laiku Siguldā L. Paegles ielas kvartālā tuvējo māju iedzīvotājiem ir pieejams Latvijā pirmais atkritumu šķirošanas viedpunkts, ko ierīkojis Siguldas pilsētas SIA “JUMIS”. Līdz šim viedpunkts bija pieejams deviņiem daudzdzīvokļu namiem Siguldā, nu tam pievienots desmitais nams – Lāčplēša iela 6.

 Viedpunktā L. Paegles ielas kvartāla iedzīvotāji, identificējoties ar Siguldas ID karti, atsevišķi var izmest sadzīves atkritumus un bioloģiski noārdāmos atkritumus. Savukārt publiskai lietošanai viedpunktā izvietoti pazemes konteineri vieglā iepakojuma (plastmasas, papīra, metāla) un stikla taras šķirošanai.

Katram iedzīvotājam ir iespēja individuāli sekot līdzi paša radīto atkritumu apjomam un kontrolēt savus apsaimniekošanas izdevumus, maksājot tikai par savas mājsaimniecības radītajiem atkritumiem. Viedpunktā ietvertie risinājumi ļauj iedzīvotājiem aktīvi iesaistīties atkritumu šķirošanas procesā, kā rezultātā iespējams samazināt ikmēneša maksu par sadzīves atkritumu izvešanu un vienlaikus parūpēties par apkārtējās vides ilgtspēju.

Atkritumu šķirošanas viedpunkts būs pieejams iedzīvotājiem, kuri dzīvo šajās adresēs un kuriem ir aktīvas Siguldas ID kartes:

  • Leona Paegles ielai 4, Sigulda,
  • Leona Paegles ielai 6, Sigulda,
  • Leona Paegles ielai 8, Sigulda,
  • Leona Paegles ielai 10, Sigulda,
  • Jāņa Čakstes ielai 1, Sigulda,
  • Jāņa Čakstes ielai 3, Sigulda,
  • Jāņa Čakstes ielai 5, Sigulda,
  • Jāņa Čakstes ielai 7, Sigulda,
  • Jāņa Čakstes ielai 9, Sigulda,
  • Lāčplēša iela 6, Sigulda.

Iedzīvotāji, kuriem vēl nav Siguldas ID kartes, to var saņemt Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā Siguldā, Raiņa ielā 3, vai Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā Siguldā, Ausekļa ielā 6.

Sīkāka informācija par viedpunktu Siguldā, tā lietošanas instrukcija, biežāk uzdotie jautājumi un videopamācība pieejama ŠEIT.

 

Saistītie raksti

Vēl līdz 20. Aprīlim šķirošanas laukumā „Zemdegas“ var nodot nolietotās vieglo auto riepas

16/04/2024

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” atgādina, ka vēl līdz 20. aprīlim ir iespēja atbrīvoties no nolietotajām auto riepām bez maksas un videi draudzīgā veidā. Akcijas “Nomet riepu atbildīgi” laikā Siguldas novada iedzīvotāji, uzrādot Siguldas ID karti, […]

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” visā Vidzemē nodrošina latvāņu iznīcināšanu

09/04/2024

Latvāņi ir invazīva augu suga, kas ne tikai traucē lauksaimniecībā, bet arī apdraud cilvēku veselību. Turklāt latvāņu iznīcināšana ir zemes īpašnieku pienākums, tāpēc Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” piedāvā efektīvu un praksē pārbaudītu latvāņu iznīcināšanas pakalpojumu […]

Izmaiņas klientu apkalpošanas centra darba laikā 05.04.2024.

05/04/2024

Cienījamie, klienti! Klientu apkalpošanas centrs Rūdolfa Blaumaņa ielā 10  – 5.aprīlī būs slēgts. Saziņai aicinām izmantot e-pastu info@jumis.lv, vai zvanīt uz “JUMIS” zvanu centru 26112288. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” aicina bez maksas nodot lauksaimniecībā radīto iepakojumu

22/03/2024

Pavasaris ir laiks, kad sākas aktīvie darbi lauksaimniecībā, tāpēc, lai nodrošinātu otrreizējā pārstrādē arvien lielāku nodoto atkritumu apjomu, Siguldas pilsētas SIA “JUMIS” sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu aicina lauksaimniekus bez maksas nodot izlietoto lauksaimniecības iepakojumu. […]

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi