aizvērt
open menu
Noslēgt līgumu
Jaunumi
Pakalpojumi
Atkritumu šķirošana
Par mums
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi

Par uzņēmumu

Siguldas pilsētas SIA „Jumis” ir vides apsaimniekošanas uzņēmums, kas nozarē strādā jau kopš 1947.gada un  piedāvā sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, būvgružu un lielgabarīta atkritumu apsaimniekošanu, šķiroto atkritumu apsaimniekošanu, kā arī dažādus sezonālos pakalpojumus, piemēram, sniega izvešanu un sāls – smilts maisījumu ziemā, lapu izvešanu rudenī un palīdzību apkārtnes  sakopšanas talkās pavasaros.

 

Jumis  daudzu gadu pieredze, apkalpojot gan pašvaldību iestādes, gan ražošanas uzņēmumus, tirdzniecības centrus un privātpersonas, ļauj piedāvāt katra klienta vajadzībām vispatbilstošākos risinājumus, palīdzot izvēlēties atbilstoša izmēra konteinerus, izveidot optimālu atkritumu izvešanas grafiku, kā arī īstenot izlietotā iepakojuma dalītu savākšanu.

 

PSIA „Jumis” ietilpst  AS „Eco Baltia” uzņēmumu grupā, kas pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijas valstīs, nodrošina pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas un šķirošanas, līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un  pārstrādei.

 

Turpinot attīstīt dažādu vides apsaimniekošanas pakalpojumu pieejamību, kā arī, lai nodrošinātu  iedzīvotājiem iespēju ērti  nodot šķirotos atkritumus, 2014.gada sākumā Jumis Siguldas pagasta „Zemdegās” atklāja pilsētā vienīgo šķirošanas laukumu  ar 400 m2  platību.

 

 

Eco Baltia uzņēmumi ir sociāli atbildīgu uzņēmumu grupa, kas savā darbībā ievēro labas pārvaldības un ilgtspējīgas attīstības principus, kā arī pilnveido iekšējos procesus šajā jomā. Sekmējot vides aizsardzību un sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības prakses ievērošanu, ir izstrādāti grupas uzņēmumu sadarbības partnera darbības pamatprincipi (Kodekss>>), kuri savā darbībā jāievēro Eco Baltia sadarbības partnerim, tā darbiniekiem un apakšuzņēmējam.

 

 

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku.
Piekrītu