aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi

BIO atkritumu apsaimniekošana

 

Bioloģisko (BIO) atkritumu  savākšana

 

Klientiem Siguldas pilsētā un Siguldas, Allažu, Mores, Mālpils pagastos nodrošinām bioloģisko atkritumu dalītu vākšanu. Iedzīvotājiem, kuriem nav iespējas veidot piemājas kompostu, piedāvājam dažāda izmēra konteinerus. Atgādinām, ka, pareizi šķirojot mājsaimniecībā radītos atkritumus, ir iespējams samazināt izmaksas par nešķiroto atkritumu apsaimniekošanu, jo bioloģisko atkritumu izvešana tiek nodrošināta par zemāku maksu nekā sadzīves atkritumiem.

 

Bioloģiskie atkritumi ir:

  • dārzu vai parku atkritumi (koku lapas, zāle, veci augi un nelieli zariņi līdz 2 cm diametrā un garumā līdz 50 cm, izņemot tūju skujas un zarus);
  • mājsaimniecību, restorānu, sabiedriskās ēdināšanas iestāžu un mazumtirdzniecības telpu pārtikas un virtuves atkritumi (augļi, dārzeņi, pārtikas, ēdienu atkritumi) un citi tiem pielīdzināmi pārtikas ražošanas atkritumi.

 

BIO atkritumu savākšanai piedāvājam īpaši marķētus 120 litru, 240 litru un 660 litru konteinerus.

 

Pakalpojums tiek piedāvāts sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem, veikaliem un privātpersonām. Atkritumu apsaimniekošanas noteikumi un cenas ir atrunātas līgumā.

 

BIO atkritumu apsaimniekošanas tarifu cenrādis ŠEIT>>

 

Informējam, ka no 2022.gada bioloģiski noārdāmie atkritumi Pierīgas reģionos jāvāc dalīti no sadzīves atkritumiem. Privātmāju iedzīvotājus aicinām lietderīgi izmantot bioloģiski noārdāmos atkritumus – mulčējot, veidojot kompostu vai augstās dobes. Privātmāju iedzīvotāji (kuriem nav iespēja veidot savu kompostu) un uzņēmumi (tirdzniecības vietas, kafejnīcas, restorāni u.c.) bioloģisko atkritumu šķirošanai ar konteineru var pieteikties, rakstot uz e-pastu info@jumis.lv. Savukārt daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji bioloģisko atkritumu šķirošanai var pieteikties, vēršoties pie sava namu apsaimniekotāja.

 

Atkritumu šķirošanas pamācība>>

Kontaktinformācija

26 112 288

info@jumis.lv

R.Blaumaņa iela 10, Sigulda, LV-2150

Klientu pieņemšanas laiks:  katru darba dienu 8.00 – 17.00

Pieteikt pakalpojumu

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi