aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi

Dārzu un parku atkritumu savākšana un izvešana

Videi visdraudzīgākais un vienlaikus ekonomiski visizdevīgākais risinājums ir bioloģiski noārdāmos atkritumus katram pašam savā dārzā izmantot lietderīgi, piemēram, kompostēt, mulčēt vai veidot augstās dobes. Siguldas novadā kompostēt ir atļauts ar nosacījumu, ja kompostēšana tiek veikta uz savā īpašumā esošas zemes un nerada draudus cilvēku dzīvībai, veselībai un videi, kā arī personu mantai.

Tiem, kuriem nav iespējas veidot piemājas kompostu vai pašiem nogādāt atkritumus uz dārzu un parku atkritumu kompostēšanas laukumu “Kreiļi” Siguldas pagastā, piedāvājam transporta pakalpojumu zaļo atkritumu nogādāšanai kompostēšanas laukumā. Pakalpojums tiek sniegts no aprīļa sākuma līdz oktobra beigām.

 

Dārzu un parku atkritumu savākšanai piedāvājam:

  • 120l marķētu maisu.
  • 1m3 BIG BAG maisu.
  • 5m3, 8m3 vai 10m3 konteineru.

 

Instrukcija dārzu un parku atkritumu izvešanai ar konteineru un maisu: ŠEIT

CENRĀDIS dārzu un parku atkritumu transporta pakalpojumiem: ŠEIT

 

! Juridiskām personām pakalpojuma cena veidojas no divām pozīcijām:

  1. JUMIS transporta pakalpojumiem (skatīt cenrādī).
  2. Nodotā dārzu un parku atkritumu apjoma saskaņā ar Siguldas novada pašvaldības cenrādi. Atkritumi kompostēšanas laukumā tiek nosvērti, un tā svara apjoms ierakstīts pieņemšanas-nodošanas aktā, kas tiek nosūtīts Siguldas novada pašvaldībai rēķina sagatavošanai. Siguldas novada pašvaldības cenrādi iespējams atrast ŠEIT >> Noteikumi par nomas maksu un maksas pakalpojumiem >> Kompostēšanas laukumā “Kreiļi” Siguldas pagastā, Siguldas novadā maksas pakalpojumu cenrādis.

Bioloģiski noārdāmie atkritumi ir jāvāc dalīti no sadzīves atkritumiem. Šķirojot BIO atkritumus, tiek samazināts atkritumu daudzums sadzīves atkritumu konteinerā, tādējādi ļaujot samazināt izmaksas par atkritumu apsaimniekošanu, ar nosacījumu, ka vienlaikus tiks samazināts sadzīves atkritumu izvešanas biežums un/ vai konteinera tilpums.

Siguldas pilsētas SIA JUMIS aicina izmantot BIO atkritumu konteinerus vai privātmājās veidot kompostu. BIO atkritumu konteiners paredzēts pārtikas un virtuves atkritumu un dārzu un parku atkritumu apsaimniekošanai visu gadu par samazinātu tarifu. Plašāka informācija par BIO atkritumu konteinera šķirošanas iespējām ikdienā pieejama ŠEIT.

 

Kontaktinformācija

26 112 288

info@jumis.lv

R.Blaumaņa iela 10, Sigulda, LV-2150

Klientu pieņemšanas laiks:  katru darba dienu 8.00 – 17.00

Pieteikt pakalpojumu

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi