aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi

Juridiskām personām

Sadzīves atkritumu apsaimniekošana

 

Jumis sniedz sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu  juridiskām  personām Siguldas  novados, ievērojot Latvijas un Eiropas Savienības vides prasības un nozari regulējošos normatīvos aktus. Izvietosim klienta vajadzībām un iespējām atbilstošākos sadzīves atkritumu konteinerus un nodrošināsim savlaicīgu to tukšošanu. Sadzīves atkritumu izvešanu veicam pēc iepriekš saskaņota grafika. Nepieciešamības gadījumā, nodrošinām arī  atkritumu izvešanu ārpus grafika.

 

 

Līgumu iespējams noslēgt:

  • elektroniski nospiežot zemāk esošo pogu  “Noslēgt līgumu’ un no saraksta izvēloties novadu “Sigulda/Mālpils”. Autorizācija notiek ar internetbankas starpniecību. Šobrīd pakalpojums pieejams Swedbank, SEB banka, Citadele un Luminor banku klientiem. Līgumu noslēgšanu elektroniski nodrošina SIA Eco Baltia vide.

 

Noslēgt līgumu

 

Cenrāži  pagastos, kuros tiek veikta atkritumu apsaimniekošana:

 

Atkritumu maiss sadzīves atkritumu papildu apjomam

Reizēm uzņēmuma darbības gaitā  rodas neplānoti liels sadzīves atkritumu daudzums. Šādās situācijās piedāvājam iegādāties atkritumu maisus sadzīves atkritumu  papildus apjomam  ar 120 l ietilpību.  Iegādājoties šo maisu, jūs uzreiz samaksājat arī par tā izvešanu. Kad maiss ir pilns, novietojiet to blakus savam sadzīves atkritumu konteineram,  tuvākajā atkritumu izvešanas dienā un mūsu darbinieki to paņems! Maisus var iegādāties Klientu apkalpošanas centrā Siguldā, R.Blaumaņa ielā 10.

 

Aizslēdzami konteineri

Lai ikdienā pasargātu konteinerus no svešiniekiem, kuri tajos bez maksas varētu izmest  atkritumus, Jumis piedāvā daudzdzīvokļu māju apsaimniekotājiem, un citu māju iedzīvotājiem, kurām nav izveidota sava slēdzama konteineru novietne, un konteiners ir brīvi pieejams jebkuram iedzīvotājam, izmantot slēdzamus konteinerus! Pakalpojuma izmaksas skatīt Siguldas novada cenrādī.

 

 

 

Publisku pasākumu apkalpošana

 

Jumis piedāvā pilnu atkritumu apsaimniekošanas servisu jūsu rīkotajā pasākumā (koncertā, sporta sacensībās u.c.) – konteineru uzstādīšanu, tukšošanu pasākuma norises laikā un to noņemšanu, kā arī mobilo žogu nomu, pārvietojamo tualešu uzstādīšanu un apkopi, teritorijas uzkopšanu pēc pasākuma un transporta pakalpojumus.

 

Esam apkalpojuši tādus pasākumus kā gadatirgu, stādu parādi, pilsētassvētkus, Latvijas senioru koru svētki Turaidas muzejrezervātā, koncerti Siguldas pilsdrupās  (opermūzikas svētki, Sunset Festival Sigulda), PagalmsFest, Muzikālās brokastis, Moto klubs Motovidzeme, Vienības braucieni, Siguldas kalnu maratonu, Siguldas pusmaratonu, SEB MTB maratonu un citi pasākumi.  Ar prieku palīdzēsim jums izvēlēties nepieciešamo konteineru un tualešu skaitu, kas atbilst jūsu organizētā pasākuma vajadzībām.

 

Publisku pasākumu apkalpošanas pakalpojuma cenrādis Siguldas pilsētai, Siguldas, Mores un Allažu pagastos >>

Kontaktinformācija

26 112 288

info@jumis.lv

R.Blaumaņa iela 10, Sigulda, LV-2150

Klientu pieņemšanas laiks:  katru darba dienu 8.00 – 17.00

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi