aizvērt
open menu
Noslēgt līgumu
Jaunumi
Pakalpojumi
Atkritumu šķirošana
Par mums
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi

Latvāņu iznīcināšana

 

 

Piedāvājam latvāņu iznīcināšanas pakalpojumu, izmantojot integrētās augu aizsardzības metodes, kas balstītas uz SIA “Integrētās Audzēšanas Skola” latvāņu ierobežošanas metodēm, pielietojot integrēto pieeju, mehānisko, ķīmisko, bioloģisko vai kombinēto, atbilstoši latvāņu atrašanās vietas, invāzijas pakāpes un latvāņu attīstības fāzes.

 

Piedāvājam latvāņu apkarošanu ar  selektīvajiem herbicīdiem (augu aizsardzības līdzekļi Nuance 75 WG, Accurate 200WG). Šie ķīmiskie augu aizsardzības līdzekļi uz latvāņiem iedarbojas caur lapām un nedaudz caur saknēm.

 

Lietošanas veids: agrā pavasarī, pirms kokiem izplaukušas lapas,  izdīgušos latvāņus apsmidzina ar selektīvajiem herbicīdiem. Selektīvais herbicīds nonāk ne tikai uz latvāņa, bet arī uz citu augu virsmas, taču tikai noteikti augi, divdīgļlapji, t.sk. latvānis, aiziet bojā vai itiek  apturēta to augšana.

Pēc selektīvā herbicīda lietošanas saglabājas citi augi, kas turpina augt, tādējādi radot konkurenci latvānim.

 

Būtiskākais nosacījums, veiksmīgai  latvāņu iznīcināšanai, ir uzsākt šo procesu agri pavasarī, atsākoties veģetācijai un latvāņu dīgšanas brīdī, dīgļlapu veidošanās stadijā. Latvāņu attīstības fāze 20-40cm augsti.

Aicinām visus, kuriem zemes īpašumos ir latvāņi, būt modriem un nenokavēt latvāņu apkarošanas sākumu!

 

Pakalpojums pieejams visā Vidzemē.

Kontaktinformācija

26 112 288

info@jumis.lv

R.Blaumaņa iela 10, Sigulda, LV-2150

Klientu pieņemšanas laiks:  katru darba dienu 8.00 – 17.00

Pieteikt pakalpojumu
Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku.
Piekrītu