aizvērt
open menu
Noslēgt līgumu
Jaunumi
Pakalpojumi
Atkritumu šķirošana
Par mums
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi

Nolietotas elektrotehnikas un bateriju savākšana

 

 

Nolietotas elektrotehnikas savākšana

 

Jumis piedāvā vienu reizi mēnesī savākt un bezmaksas izvest jebkāda veida nolietotas un nederīgas sadzīves iekārtas un elektrotehniku – veļas mašīnas, televizorus, ledusskapjus, plītis, datorus, monitorus, telefonus u.c. ja iekārtu kopējais svars sasniedz un pārsniedz  40 kg.  Pakalpojums pieejams klientiem, kuri atrodas Jumis atkritumu apsaimniekošanas zonā Siguldas novadā.

 

Elektrotehnikas bez maksas izvešana tiek nodrošināta no pieteicēja adreses. Daudzdzīvokļu namos bez  lifta, elektroiekārtām ir jābūt novietotām pie  mājas ieejas vai  pagalmā. Palīdzība iekārtu iznešanā no ēkām jāsaskaņo iepriekš un par to piemēro maksu par krāvēja pakalpojumiem. Savācamās elektroiekārtas nedrīkst būt  izjauktas, piemēram, ledusskapim jābūt ar kompresoru, televizoram – ar kineskopu, datoram – ar mātes plati u.tml.

 

Jumis nolietotās elektrotehnikas savākšanas akcijas rīko vairākas reizes gadā. Šogad tās paredzētas šādos datumos:

3. un 31.janvārī 28.februārī 28.martā 25.aprīlī 23.maijā 20.jūnijā
18.jūlijā 15.augustā 12.septembrī 10.oktobrī 7.novembrī 5.decembrī

 

Elektroiekārtas , kuru kopējais svars nesasniedz 40 kg vai kuras izvešanu klients vēlas izvest paša izvēlētā datumā, Jumis izved par maksu 18,15 € ar PVN no norādītās mājas ārdurvīm.

 

  • Mazo elektrotehniku Siguldas iedzīvotājiem ir iespēja bez maksas nodot specializētajos zaļajos konteineros, kas izvietoti veikalos mini RIMI, Ventas ielā 1, un RIMI, kas atrodas TC “Šokolāde”.
  • Tāpat jebkādu elektroiekārtu daudzumu  bez maksas var nodot šķirošanas laukumā “Zemdegas”.

 

Atkritumu šķirošanas pamācība>>

 

Izlietoto bateriju nodošana

 

Baterijas satur videi un cilvēku veselībai bīstamas vietas, tāpēc tās ir atbilstoši jāuzglabā, jāsargā no bērniem, un pēc izlietošanas tās nedrīkst izmest kopā ar sadzīves atkritumiem.

  • Izlietotās baterijas var nodot veikalos, degvielas uzpildes stacijās, skolās, kā arī šķirošanas laukumos. Siguldas iedzīvotāji ir aicināti ievietot  izlietotās baterijas specializētos zaļajos konteineros, kas izvietoti RIMI veikalos. Šajos konteineros ir paredzēti atsevišķi nodalījumi mazajām elektroiekārtām un izlietotajām baterijām.

Izlietoto spuldžu nodošana

 

Atkritumu šķirošanas laukumā  “Zemdegas” privātpersonas,  ar Siguldas ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu,  bez maksas  var nodot 10 dienasgaismas spuldzes gadā (nesasistas).  Pārējās privātpersonas   un juridiskās personas dienasgaismas spuldzes var nodot par samaksu 0.20 €/gab. ar PVN.

 

Kontaktinformācija

26 112 288

info@jumis.lv

R.Blaumaņa iela 10, Sigulda, LV-2150

Klientu pieņemšanas laiks:  katru darba dienu 8.00 – 17.00

Pieteikt pakalpojumu
Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku.
Piekrītu