aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi

Lauksaimniecības iepakojuma nodošana

 

Jumis  nodrošina vairākas  lauksaimniecības iepakojuma nodošanas iespējas. Zemnieku saimniecības var pieteikt iepakojuma  bezmaksas savākšanu vai nogādāt to uz atkritumu šķirošanas laukumā “Zemdegas”, Siguldas novadā, tādējādi gādājot, lai  iepakojums tiktu nodots  otrreizējai pārstrādei. 

Jumis pieņem šādus materiālus:

  • agro plēvi un dārza plēvi
  • ruļļu ietinamo plēvi
  • skābsiena plēvi
  • iepakojuma plēvi
  • polipropilēna maisus
  • plastmasas kannas pārtikai
  • plastmasas mucas un kannas
  • citu lauksaimniecības iepakojumu, iepriekš par to vienojoties

No plēvēm un polipropilēna maisiem ir jāatdala tīkli un auklas. Vēlams, lai plēves būtu tīras un bez dažādiem piejaukumiem, piemēram, salmiem, skābbarības vai dubļiem, savukārt mucas un kannas jāizskalo. Savācamais materiāls ir jānovieto vienkopus, specializētajai tehnikai pieejamā vietā.

 

Lauksaimniecības iepakojumu pēc iepriekšējas pieteikšanās var nodot Jumis šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā “Zemdegas”, Siguldas pagasts, Zinātnes iela, Peltes (tel. 26112288).

 

Gadījumā, ja  uzkrāto iepakojumu nav iespējas nogādāt uz norādītajām vietām, Jumis aicina pieteikt iepakojuma bezmaksas savākšanu  no zemnieku saimniecībām. Pakalpojums tiek sniegts rindas kārtībā apjomam virs 5m3. Bezmaksas materiālu savākšanu var pieteikt un  sīkāku informāciju var iegūt , zvanot pa tālruni 26112288 vai rakstot e-pastu uz info@jumis.lv.

 

Atkritumu šķirošanas pamācība>>

Kvalitātes prasības >> 

 

Agro plēve, polipropilēna maisi, plastmasas mucas un kannas, kā arī pārējie lauksaimniecības atkritumi tiek pieņemti un savākti bez maksas. Turklāt zemnieku saimniecības pēc materiālu nodošanas saņem apliecinājumu par iepakojuma nodošanu otrreizējai pārstrādei. Tas ir apstiprinājums Valsts Vides dienestam, ka iepakojums ir apsaimniekots atbilstoši vides aizsardzības un atkritumu apsaimniekošanas prasībām.

 

No zemnieku saimniecībām savāktais un sašķirotais materiāls tiek nodots pārstrādei Eco Baltia grupas polimēru materiālu pārstrādes uzņēmumam “Nordic Plast”.

 

No polipropilēna maisiem iegūst augstas kvalitātes PP granulas, savukārt, pārstrādājot cieto plastmasu (kannas, pudeles un mucas), iegūst HDPE ekstrūzijas granulas. Pēc tam no granulām tiek ražoti dažādi rūpnieciskie izstrādājumi, piemēram, caurules, rūpnieciskā tara, atkritumu konteineri, tvertnes, plēves, atkritumu maisi un citi izstrādājumi, tādā veidā palīdzot ietaupīt dabas resursus un preventīvi samazināt atkritumu apjomu.

 

Kontaktinformācija

 

T: 26 112 288

E: info@jumis.lv

Adrese: R.Blaumaņa iela 10, Sigulda, LV-2150

Klientu pieņemšanas laiks:  katru darba dienu 8.00 – 17.00

Pieteikt pakalpojumu

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi