aizvērt
open menu
Par mums
Jaunumi
Pakalpojumi
Noslēgt līgumu
Atkritumu šķirošana
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi

Nolietoto riepu apsaimniekošana

 

 

Nolietotās autoriepas tiek klasificētas kā bīstamie atkritumi, tāpēc visi Siguldas pilsētas, Siguldas, Mores un Allažu pagasta iedzīvotāji* un uzņēmumi ir aicināti tās nodot atkritumu šķirošanas laukumā “Zemdegas”.

 

Riepu pieņemšana šķirošanas laukumā:

 

  • tikai vieglo automašīnu un motociklu riepas – 2,00 €/gab ar PVN
  • tikai kravas automašīnu riepas – 10,00 €/gab ar PVN
  • nestandarta riepas, kuru diametrs pārsniedz  120 cm, piemēram, industriālās, speciālās tehnikas, vecā tipa kravas  automašīnu (Padomju laiku) un saplēstas riepas – 70 €/gab ar PVN

 

Atkritumu šķirošanas  pamācība>>

 

Nolietotās autoriepas ir videi kaitīgie atkritumi un to novietošana neatļautās vietās ir bīstama, jo rada ugunsdrošības riskus. Lai veicinātu riepu aprites sistēmas sakārtošanu valstī, ieteicams autoriepas iegādāties pie pārbaudītiem dīleriem, kuri atbilstoši valsts likumdošanai ir samaksājuši par riepu apsaimniekošanu un pārstrādi, turklāt nodrošina nolietoto autoriepu pieņemšanu bez maksas jauna riepu komplekta iegādes brīdī. Savukārt, iegādājoties lietotas riepas, kā arī pērkot tās internetā, lielākoties par tām dabas resursu nodoklis nav samaksāts,un tas  kropļo  riepu apsaimniekošanas sistēmu.

 

“JUMIS” trīs reizes gadā atkritumu šķirošanas laukumā nodrošina četru vieglo automašīnu riepu pieņemšanu no Siguldas pilsētas, Siguldas, Allažu un Mores pagasta iedzīvotājiem, kuri uzrāda Siguldas ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu Siguldā, bez maksas akcijas veidā.

 

Kontaktinformācija

26 112 288

info@jumis.lv

R.Blaumaņa iela 10, Sigulda, LV-2150

Klientu pieņemšanas laiks:  katru darba dienu 8.00 – 17.00

Sīkdatņu iestatījumi

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus
šajā vietnē var tikt izmantotas analītiskās un mārketinga sīkdatnes. Lūdzu atzīmējiet savu izvēli.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
Analītiskās sīkdatnes
Mārketinga sīkdatnes
Sīkdatņu iestatījumi