aizvērt
open menu
Noslēgt līgumu
Jaunumi
Pakalpojumi
Atkritumu šķirošana
Par mums
Kontakti
Biežāk uzdotie jautājumi

Nolietoto riepu apsaimniekošana

 

 

Nolietotās autoriepas tiek klasificētas kā bīstamie atkritumi, tāpēc visi Siguldas pilsētas, Siguldas, Mores un Allažu pagasta iedzīvotāji* un uzņēmumi ir aicināti tās nodot atkritumu šķirošanas laukumā “Zemdegas”.

 

Riepu pieņemšana šķirošanas laukumā:

 

  • tikai vieglo automašīnu un motociklu riepas – 2,00 €/gab ar PVN
  • tikai kravas automašīnu riepas – 10,00 €/gab ar PVN
  • nestandarta riepas, kuru diametrs pārsniedz  120 cm, piemēram, industriālās, speciālās tehnikas, vecā tipa kravas  automašīnu (Padomju laiku) un saplēstas riepas – 70 €/gab ar PVN

 

Atkritumu šķirošanas  pamācība>>

 

Nolietotās autoriepas ir videi kaitīgie atkritumi un to novietošana neatļautās vietās ir bīstama, jo rada ugunsdrošības riskus. Lai veicinātu riepu aprites sistēmas sakārtošanu valstī, ieteicams autoriepas iegādāties pie pārbaudītiem dīleriem, kuri atbilstoši valsts likumdošanai ir samaksājuši par riepu apsaimniekošanu un pārstrādi, turklāt nodrošina nolietoto autoriepu pieņemšanu bez maksas jauna riepu komplekta iegādes brīdī. Savukārt, iegādājoties lietotas riepas, kā arī pērkot tās internetā, lielākoties par tām dabas resursu nodoklis nav samaksāts,un tas  kropļo  riepu apsaimniekošanas sistēmu.

 

  • Iedzīvotāji joprojām varēs izmantot īpašas šķirošanas akcijas, kas tiek rīkotas trīs reizes gadā un kuru laikā autoriepas un cita veida atkritumus – elektrotehniku, lielgabarīta un zaļos dārza atkritumus – varēs nodot bez maksas.

 

Kontaktinformācija

26 112 288

info@jumis.lv

R.Blaumaņa iela 10, Sigulda, LV-2150

Klientu pieņemšanas laiks:  katru darba dienu 8.00 – 17.00

Lietojot jumis.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Sīkdatņu politiku.
Piekrītu